Главная » YeChL saralashining ohirgi bosqichida ishtirok etuvchi barcha jamoalar nomi ma`lum bo'ldi
(3 avgust oqshomida YeChL 3-saralash bosqichi javob uchrashuvlari bo'lib o'tdi.Eng katta shov-shuv Irlandiyaning «Dandolk» klubi tomonidan taqdim etildi.



Ular Belarusning «BATE» klubini musobaqadan chiqarib yuborishdi. Rossiyaning «Rostov» klubi Bel'giyaning «Anderleht» klubini ikki o'yin natijasiga ko'ra mag'lub etdi.Qozog'istonning "Astana" klubi so'nggi daqiqada o'tkazib yuborilgan gol evaziga "Seltik"ni keyingi bosqichga o'tkazib yubordi. Shveytsariyaning "Yang Boyz" klubi Chempionlar ligasining muntazam ishtirokchisi "Shahtyor" klubini musobaqadan chiqarib yubordi.2 avgust kuni keyingi bosqichga chiqqan 5 jamoa nomi ma`lum bo'lgandi: APOEL, "Dandolk", "Dinamo», "Viktoriya Pl'zen'" va "Ludogorets".Bugun ular safiga "Kopengagen", "Styaua", "Hapoel' BeYer-Sheva", "Yang Boyz", "Red Bull", "Ayaks", "Legiya", "Seltik" va "Monako" jamoalari qo'shildi.Ohirgi bosqichda "Vil'yarreal", "Manchester Siti", "Borussiya" Myunhengladbah, "Roma" va "Portu" o'yinlarga qo'shiladi.5 avgust kuni qur`a tashlash marosimi o'tkaziladi.Kopengagen (Daniya) – Astra (Ruminiya) 3:0
Gollar: 1:0 – 15 Kornelius, 2:0 – 34 Santander, 3:0 – 45 Kornelius.
Kopengagen-Ol'sen, Yorgensen, Augustinsson, Ankersen, Yuhansson,Verbich, Kvist, Dileyni, Fal'k (Tutu, 70), Santander (Kusk, 83), Kornelius(Pavlovich, 64).
Astra – Lung, JYeraldu Alvesh, Junior, Sepunaru (Florya, 76), Fabrisio,Rik, Stan, Lovin, BudjYemaa (Vil'yam, 57), Filipe Teysheyra, NikulaYe(Seto, 76).
Ogohlantirish: Stan (55).
Birinchi uchrashuv – 1:1Styaua (Ruminiya) – Sparta Praga (Chehiya) 2:0
Goly:1:0 – 31 Stanchu, 2:0 – 62 Stanchu.
Styaua – Nitse, Toshka, Tamash, Momchilovich, Enake, Pintiliy, Akim (Muniru, 64), Stanchu (Aganovich, 81), Popa, Amrun, Golubovich (TudoriYe, 88).
Sparta Praga – Bichik, Nhamoynesu, Kadlets, Brabets, Zagustel, Frydek, Dochkal, Konate, Vaha, Shural (Yulish, 64), Lafata (Marechek, 83).
Ogohlantirishlar: Brabets (41), Fridek (59).
Chetlatish: Brabets (51).
Birinchi uchrashuv – 1:1Hapoel' BeYer-Sheva (Isroil) – Olimpiakos (Gretsiya) 1:0
Gol: 1:0 – 80 Tsedek.
Hapoel' BeYer-Sheva – Goresh, Tsedek, Migel Vitor, Bitton, Davidzada, Braun (Radi, 66), Hoban, Melikson (Taa, 83), Ogu, Barda (Lusio Maran'yao, 61), Nvakaeme.
Olimpiakos – Kapino, Botia (Pulido, 81), de la Bel'ya, Figeyrash (Man'yatis, 51), da Koshta, Kamb'yasso, MilivoYevich, Fortunis, Dominges (Masuaku, 61), Buhalakis, IdeyYe.
Ogohlantirishlar: Buhalakis (6), Figeyrash (50), da Koshta (50), Lusio Maran'yao (69), Botia (78), MilivoYevich (85).
Birinchi uchrashuv – 0:0Yang Boyz (Shveytsariya) – Shahtyor (Ukraina) 2:0
Gollar: 1:0 – 54 Kubo, 2:0 – 60 Kubo.
Yang Boyz – Mvogo, fon Bergen, Lets'yaks, Sutter (Obekser, 116), Rosha, Rave (Haderg'onay, 88), Bertone (Gayich, 111), Sanogo, Suleymani, Kubo, Oaro.
Shahtyor – Pyatov, Srna, Ismaili, Ordets, Krivtsov (Rakitskiy, 120), Fred, Stepanenko, Dentin'o (Vellington Nem, 75), Marlos, Tayson, Eduardo (Seleznev, 63).
Penal'tilar seriyasi: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2.
Ogohlantirishlar: Kubo (11), Rosha (16), Oaro (52), Stepanenko (65), Fred (71), Tayson (80), Sanogo (90), Sutter (96).
Birinchi uchrashuv – 0:2Red Bull (Avstriya) – Partizani (Albaniya) 2:0
Gollar: 1:0 – 76 Soriano, 2:0 – 81 Vamberto.
Red Bull – Val'ke, Shvegler, Chaleta-Tsar, Hinteregger, Bernardo, Laymer, Berisha, Lazaro (Layner, 74), Ul'mer, Soriano (Gul'brandsen, 84), Dabur (Vamberto, 46).
Partizani – Hodja, Ibrahimi, Krasniki, Atanda (Bertoni, 88), Arapi, Ramadani, Vila, Trashi, Fili (Volash, 78), Ekuban, Torassa (Bata, 63).
Ogohlantirishlar: Lazaro (45), Vila (51).
Birinchi uchrashuv – 1:0PAOK (Gretsiya) – Ayaks (Niderlandiya) 1:2
Gollar: 1:0 – 4 Atanasiadis, 1:1 – 45, penal'ti Klassen, 1:2 – 87 Klassen.
PAOK – Glikos, Krespo, Leovats, Tsavelas, Leo Matos, Shahov (Kuluris, 89), Tsimirot, Rodriges (Mistakidis, 70), Harisis (Bisesvar, 84), Kampush, Atanasiadis.
Ayaks – Sillessen, Ridevald, Tete, Veltman, Deyks, Klassen, Gudel', Vestermann, Virgever, Dol'berg (El'-Gazi, 63), Kas'Yerra.
Legiya – Malyaj, Gloushek, Levchuk, Bereshin'ski (Broz', 56), Pazdan, Mulen, Yodlovets, Kuharchik, Kopchin'ski, Lanjil' (Aleksandrov, 69), Nikolich (Priyovich, 78).
Trenchin – Hovan, Ude (Rafael, 90), Lourens, Shulek, Kleshchik, Bero, Golubek, Yancho (Prekop, 77), Bala, Kalu, Yanga.
Ogohlantirishlar: Leovats (45), Krespo (56), Gudel' (57), Tete (66), El'-Gazi (90).
Birinchi uchrashuv – 1:1Legiya (Pol'sha) – Trenchin (Slovakiya) 0:0
Legiya – Malyaj, Gloushek, Levchuk, Bereshin'ski (Broz', 56), Pazdan, Mulen, Yodlovets, Kuharchik, Kopchin'ski, Lanjil' (Aleksandrov, 69), Nikolich (Priyovich, 78).
Trenchin – Hovan, Ude (Rafael, 90), Lourens, Shulek, Kleshchik, Bero, Golubek, Yancho (Prekop, 77), Bala, Kalu, Yanga.
Ogohlantirishlar: Priyovich (80), Bero (90), Shulek (90).
Birinchi uchrashuv – 1:0Seltik (Shotlandiya) – Astana (Qozog'iston) 2:1
Gollar: 1:0 – 45, penal'ti Griffits, 1:1 – 62 Ibraimi, 2:1 – 90, penal'ti Dembele.
Seltik – Gordon, Lyustig, Tirni, Yanko, O’Konnell, Braun, Makgregor, Forrest (Dembele, 75), Armstrong (Ture, 61), Roberts (Yuhansen, 31), Griffits.
Astana – Erich, Shitov, Logvinenko, Anichich, Shomko, NurgaliYev (Ibraimi, 57), Mujikov (Despotovich, 90), Tvumasi, Kan'yas, Beysebekov, Kabananga.
Ogohlantirishlar: Shitov (21), Shomko (45), Kabananga (45), Yuhansen (58), Mujikov (67), O’Konnell (76), Erich (89), Kan'yas (90), Ibraimi (90).
Chetlatish: Shitov (90), Shomko (90).
Birinchi uchrashuv – 1:1Monako (Monako) – Fenerbahche (Turkiya) 3:1
Gollar: 1:0 – 2 JYermen, 2:0 – 18, penal'ti Fal'kao, 2:1 – 53 Emenike, 3:1 – 65 JYermen.
Monako – Subashich, Sidibe, JYemerson, Radji, Fabin'o, Lemar (Bernardu Silva, 82), Bakayoko, Dirar, Mendi, JYermen (Glik, 90), Fal'kao (Karril'o, 45).
Fenerbahche – Tashkyran, Kaldyrym (Stoh, 81), Shkrtel, K'Yer (Topal, 36), van der Vil', Tufan, Noyshtedter, Uchan, Souza (Shaeshue, 69), Emenike, Fernandao.
Ogohlantirishlar: Kaldyrym (17), Subashich (54), Radji (84).
Birinchi uchrashuv – 1:2
Просмотров (142)
Mне нравится 0

Всего комментариев: 0
avatar